Dokument bez tytułu
 
   
 
 
     
 

 

 

  „Bal karnawałowy”

[2013-02-06] 
Tiule, balony, serpentyny i łańcuchy światełek to elementy dekoracji naszej sali, w której 23 stycznia 2013 roku odbył się bal karnawałowy. Na zabawę przybyli goście z Domów Pomocy Społecznej z Bobolic, Czarnego, Parchowa oraz „sąsiedzi” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przytocku.
Spotkanie rozpoczął gospodarz miejsca Brat Dyrektor Artur Skoczek, który gościom podziękował za przybycie, a paniom z SOSW w Damnicy, Filia Przytocko za przygotowanie spotkania, po czym wszystkich zgromadzonych zaprosił do wspólnej zabawy. Chłopcy i dziewczyny bardzo chętnie tańczyli, bawili się i brali udział w różnych konkursach. Nie zabrakło również pysznego obiadu, słodkiego poczęstunku i kawy!
Wybór króla i królowej balu był jednym z ważniejszych punktów zabawy, bo każdy by chciał być wyróżniony, dostać koronę i słodką nagrodę. Jednak król jest jeden i królowa też! W tym roku koronę i miano króla balu otrzymał Zdzisław z naszego Domu, a królową została Agnieszka z DPS z Parchowa, która wystąpiła w przebraniu kangurzycy.
Gdy czas przeznaczony na zabawę dobiegał końca, to ani goście, ani podopieczni naszego Domu nie mieli ochoty się rozstawać... Zacną zabawę prowadziła pani Joanna Orlik, a przygotowała ją pani Joanna Sycz.
/Joanna Orlik/

zdjecia 
powrót