Dokument bez tytułu
 
   
 
 
     
 

 

 

  Ognisko

[2009-06-25] Powitanie lata przy ognisku...


W niedzielne słoneczne popołudnie 21 czerwca, w pierwszy dzień lata, podopieczni z naszego Domu wraz z opiekunami spotkali się wspólnie przy ognisku, aby radośnie powitać nową porę roku – lato.
Chłopcy na swój sposób i możliwości pomagali w organizacji i przebiegu tego fantastycznego spotkania na świeżym powietrzu, który był dla nich wspaniałą niespodzianką. Jedni przynosili drzewo, drudzy ustawiali palenisko, niektórzy przynosili kiełbaski i inne artykuły spożywcze z kuchni, kilku podopiecznych pomagało swoim kolegom w pieczeniu kiełbasek.
W miłej i ciepłej atmosferze, przy biesiadno – tanecznej muzyce odbyło się pieczenie kiełbasek i nie tylko…Apetyt, jak to zwykle bywa na świeżym powietrzu, wszystkim dopisywał. Dużo radości sprawiło podopiecznym także pieczenie ziemniaków, a jeszcze większą frajdę obieranie ich i jedzenie. Jednak rarytasem okazał się pieczony chlebek z masełkiem.
Podczas wspólnego spotkania humory dopisywały wszystkim, a cudownie usmolone i roześmiane buzie były dowodem na to, że warto kontynuować tradycje wspólnych spotkań mieszkańców naszego Domu przy ognisku.

br. Adam

zdjecia 
powrót