Dokument bez tytułu
 
   
 
 
     
 

 

 

  BAL KARNAWAŁOWY
PRZYTOCKO 16.02.2011

[2011-02-17] Bal rozpoczął br dyr Artur Skoczek. Przywitał zaproszonych gości i życzył wszystkim udanej zabawy. W balu uczestniczyły DPS-y z Bobolic, Czarnego i Parchowa.
Całą imprezę edukacyjno-wychowawczą prowadziła pani Joanna Orlik i czuwała nad oprawą muzyczną. Zaprosiła wszystkich do udziału w konkursach i wspólnej zabawy tanecznej. Ogłosiła konkurs na „Króla i królową balu.”
Nasi goście brali udział w różnych konkursach sprawnościowych np. „Wyścig cukierków,” „Taniec na gazecie,” „Przeciąganie serduszka na linie,” „Taniec z balonem.” Wielkim powodzeniem cieszyła się „Loteria,” uczestnicy losowali losy i odbierali wylosowane nagrody. Każdy kto brał udział w konkursach otrzymywał nagrodę, były to maskotki i różne słodycze. Wszystkich uczestników konkursów nagradzano brawami. Nasi goście chętnie wspólnie się bawili przy muzyce do tańca. Było wiele radości i zadowolenia w czasie wspólnej zabawy. Wybrano króla i królową balu oraz księcia i księżniczkę. Zwycięzcy otrzymali korony i upominki. W przerwie zabawy był obiad i słodki poczęstunek z ciastem i kawą. Na zakończenie każdy z DPS-ów otrzymał prezent ze słodyczami. Brat dyr Artur Skoczek zakończył bal, podziękował gościom za przybycie i udział w zabawie a nauczycielkom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy filia w Przytocku za przygotowanie i przeprowadzenie całej imprezy.
/ Ewa Mosek/

zdjecia 
powrót